Bestuur

Voorzitter: 
Ewald Stamsnieder 
voorzitter@wbe-tubbergen.nl
0683521203

Secretaris:

Toby Kokhuis
Herminkstuk 19
7678AM Geesteren
secretaris@wbe-tubbergen.nl
0681428488

Penningmeester:
Laurens Nijkamp
penningmeester@wbe-tubbergen.nl

Biotoop commissie: 
Barend Wijman
biotoop@wbe-tubbergen.nl
0627116685

Fauna commissie:
Rene Bernds   
fauna@wbe-tubbergen.nl
0620624812


Activiteiten commissie:
Toby Kokhuis 
activiteiten@wbe-tubbergen.nl
0681428488

Reewild commissie: 
Harry Wilmink 
grofwild@wbe-tubbergen.nl
0651336294



               

De wildbeheereenheid is de vereniging van lokale jachthouders en jagers die uitvoering geeft aan verantwoord en duurzaam wildbeheer.